×

Skuteczność działania produktów marki Liquid Technologies

Skuteczność działania produktów marki Liquid Technologies

Skuteczność działania produktów marki Liquid Technologies

HVAC External Alkali

HVAC External Alkali to technologia, która pozwala na zwiększenie wydajności systemu HVAC. Technologia ta jest stosowana do usuwania szkodliwych substancji chemicznych i zanieczyszczeń z powietrza wewnątrz budynku. Jest to ważne dla utrzymania odpowiedniego poziomu jakości powietrza wewnątrz budynku, a także dla ochrony przed alergenami i innymi czynnikami drażniącymi.

HVAC External Alkali może być stosowany w różnych rodzajach systemów HVAC, w tym centralnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Technologia ta umożliwia usunięcie szerokiej gamy szkodliwych substancji chemicznych, takich jak formaldehyd, benzen i inne lotne związki organiczne (LZO). Ponadto technologia ta może być stosowana do usuwania pyłów i alergenów z powietrza wewnątrz budynku. Wszystkie te elementy składają się na lepsze środowisko wewnątrz budynku oraz poprawienie jakości powietrza.

HVAC UNIVERSAL

HVAC UNIVERSAL to system kontroli temperatury, który jest stosowany w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. System ten zapewnia optymalne warunki termiczne wewnątrz budynku poprzez regulację temperatury, wilgotności i ciśnienia powietrza. System HVAC UNIVERSAL składa się z czujników, sterowników, wentylatorów i innych elementów. Czujniki służą do monitorowania temperatury i wilgotności w pomieszczeniu oraz do określania poziomu ciśnienia powietrza. Sterowniki służą do regulacji temperatury i wilgotności w pomieszczeniu poprzez sterowanie wentylatorami lub ograniczanie dopływu powietrza. Wentylatory służą do dostarczania świeżego powietrza do pomieszczenia lub usuwania nadmiaru ciepła z pomieszczenia. Inne elementy systemu HVAC UNIVERSAL obejmują filtry powietrza, grzejniki, chłodnice itp., Które służą do utrzymania odpowiedniego poziomu temperatury i wilgotności wewnątrz budynku.